Click Guardian Tracking
 
Toshiba laptop tamiri

Laptoplarınızın markası ne olursa olsun uzman teknisyen arkadaşlarımız ve hazırda olan yedek parçalarımızla en kısa sürede arıza tespiti yapılarak sizlerinde vaktini boşa harcamadan cihazların en hızlı onarımı ve bakımlarını gerçekleştirirler.

Zamanınızın ve bilgisayarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz... Bu yüzden teknik servisimizde Laptoplarda arızalanan veya belli periyotlarda değişen parçaları sürekli stoklarımızda tutarak haftalarca bekleme sürecini ortadan kaldırıyoruz.

Bilgi ve deneyimimiz ve hazırda olan yedek parçalarımızla servis işleriniz tahminizden daha çabuk halletmekteyiz. servisimize gelen bilgisayarların büyük bir bolümü aynı gün yapılamaktadır. Paranızı, vaktinizi ve bilgisayarınızı çöpe atmayınız. Laptopların Klavye Anakart Ekran kartı Şarj cihazı Batarya Ram Harddisk gibi tüm parçaların değişimlerini yaptıra bilir ve ayrıca bu malzemelerin driverları kurulumu ve ayarlarınıda yaptır bilirisiniz Laptop servisi - LCD Ekran ve LED Ekranların değişimi ve tamirini kısa sürelerde yapmaktadır.


Sitede adı geçen marka ve logo ilgili firmanın tescilli logosu olup bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Şirketimiz bu markaya "özel" hizmet vermektedir. Tel: 0850 255 12 25 E-Posta: info@toshibanotebookservisi.com